0
0

مهارت های خودت رو بهبود ببخش!

در چند سال اخیر شاهد رشد حوزه دیجیتال مارکتینگ بوده‌ایم در این بین بسیاری از وب‌سایت‌ها در بخش‌های مختلف این حوزه فعالیت می‌کنند. انجام خدمات سئو یکی از بخش تخصصی است که نیاز به تخصص و تجربه بالایی در این زمینه دارد. لینک سازی فرایندی است که طی آن از یک وب‌سایت به وب‌سایت دیگر داده می‌شود. هرچه یک وب‌سایت تعداد بک لینک‌های با کیفیت بیشتری داشته باشد از نظر گوگل ارزش و اعتبار بیشتری دارد. در واقع می‌توان گفت بک لینک‌های با کیفیت از وب سایت‌های معتبر قدرت زیادی را به سایت منتقل می‌کند و در کسب نتایج بهتر در گوگل کمک زیادی می‌کند.

اهمیت خرید بک لینک

یکی از دغدغه‌های بسیاری از مدیران وب سایت‌ها کسب رتبه بهتر در گوگل و افزایش فروش است. در چند سال اخیر شاهد این بودیم که خرید بک لینک تأثیر بسیار زیادی در کسب رتبه بهتر و افزایش فروش و افزایش ترافیک ورودی به وب سایت داشته است. همچنین بک لینک‌ها باعث شده‌اند ربات‌های گوگل، لینک سایت و صفحات شما را سریع‌تر پیدا کنند که این امر به ایندکس سریع‌تر صفحات کمک زیادی می‌کند.

 
 
خرید بک لینک
خرید بک لینک ارزان

بک لینک دستی یا بک لینک رباتی!

امروزه بسیاری از وبسایت های فعال در حوزه طراحی سایت و سئو، در زمینه فروش بک لینک هم فعالیت و از روش ها و استراتژی‌های مختلفی برای ساخت بک لینک استفاده می‌کنند. ساخت بک لینک به دو روش ساخت بک لینک دستی و ساخت بک لینک با ربات صورت می‌گیرد. طبق الگوریتم های گوگل بک لینک هایی که به صورت طبیعی و دستی ساخته می‌شوند نسبت به بک لینک هایی که با ربات ساخته می شوند اثر بیشتری دارند و از کیفیت بالاتری هم برخوردارند. بک لینک های رباتی با توجه به این که در حجم انبوه ساخته می شوند موجب پنالتی و جریمه شدن سایت می شوند. اما بسیاری از سایت ها بدون توجه به این نکته اقدام به لینک سازی می کنند.

پرسش های متداول

همان‌طور که می‌دانیم سئو یک فرایند زمان بر است و هر فعالیتی که بر روی سئو سایت انجام می‌شود با گذر زمان اثر آن نمایان می‌شود. ساخت بک لینک نیز از جمله فعالیت‌هایی است که به طور دقیق نمی‌توان برای تأثیر آن زمان مشخصی گفت اما به طور کلی بعد از یک تا سه ماه تأثیر بک لینک بر روی سایت نمایان می‌شود.

کیفیت بک لینک‌ها یکی از فاکتورهای مهم از نظر گوگل است که ارتباط مستقیمی با کسب رتبه بهتر در نتایج گوگل دارد. بک لینک‌هایی که ما می‌سازیم، بک لینک‌های با کیفیت و قدرتمندی هستند که در وب سایت‌هایی با DA و PA بالا ساخته می‌شوند و ارزش و اعتبار زیادی را به سایت شما منتقل می‌کنند.

رپورتاژ آگهی نوعی بک لینک است که به صورت تبلیغات متنی در قالب یک مقاله یا متن در یک وب سایت معتبر منتشر می‌شود. رپورتاژ آگهی یکی از مؤثرترین و مفیدترین روش‌های گرفتن بک لینک است که تأثیر بسیار زیادی بر روی بهبود سئو سایت دارد.