کی‌روش: بیرانوند برابر ولز بازی نمی‌کند/ هرسوالی می‌خواهند بپرسند

به گزارش رسانه خبری هاوین وب

کی‌روش: بیرانوند برابر ولز بازی نمی‌کند/ هرسوالی می‌خواهند بپرسند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران که نخستین دیدار خود در بیست و دومین دوره رقابتهای جام جهانی را به انگلیس ۶ بر ۲ واگذار کرده است، برای زنده نگه داشتن شانس صعودش از این گروه چاره ای جز پیروزی برابر ولز در دومین دیدار ندارد. بازی با ولز ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه روز جمعه چهارم آذر در ورزشگاه احمد بن علی دوحه برگزار خواهد شد.

کارلوس کی روش در نشست خبری قبل از این دیدار که شامگاه امروز پنجشنبه در دوحه برگزار شد، گفت: ابتدا به همه حاضران خوش‌آمد می گویم. بار دیگر افتخار می کنم در جمع شما به ویژه یک روز قبل از بازی با ولز که پس از ۶۴ سال اینجا هستند خوش‌آمد می گویم.

کی روش درباره آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند برای بازی فردا گفت: باید قبول کنیم که اتفاق سختی برای او رخ داده است. همه تست های لازم در مورد او انجام شد اما از آنجایی که این اتفاق با صدمه مغزی همراه بود باید به پروتکل احترام بگذاریم و نمی توانیم از او استفاده کنیم. بنابراین فردا بازی نخواهد کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: به جای بیرانوند دروازه بان دیگری بازی می کند. او خیلی قوی است و می تواند به تیم را کمک کند. من خوشحالم که به ریشه های خودمان برگشتیم و موردی نیست.

او درباره سوالات غیر ورزشی که برخی خبرنگاران در نشست های خبری تیم ملی ایران می پرسند گفت: آنها هر آنچه می خواهند می توانند بپرسند. در عین حال باید به جوابی که می دهیم احترام بگذارید. ما نمی خواهیم چنین چیزهایی مانع از فوتبال بازی کردن ما برگردد. این موضوع به رئیس جمهور ما و رئیس فیفا بازی بر می گردد پس مشکلی نیست که آنها هرچه می خواهند بپرسند. ما آزادی مطبوعات داریم و آزادی پاسخ دادن به این سوالات را.

ادامه دارد…

منبع : www.mehrnews.com
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.