هنوز زمان حضور در سوپرلیگ هندبال نرسیده/ اعتبار والیبال اصفهان را برمی‌گردانیم!

به گزارش واحد بین الملل در رسانه خبری هاوین وب

هنوز زمان حضور در سوپرلیگ هندبال نرسیده/ اعتبار والیبال اصفهان را برمی‌گردانیم!

به گزارش خبرنگار ایمنا، باشگاه گیتی‌پسند اصفهان به‌عنوان یکی از نماینده‌های موفق استان اصفهان، در فصل ورزشی پیش‌رو در رشته‌های فوتسال به‌عنوان مدعی قهرمانی و والیبال به‌عنوان قهرمان لیگ دسته‌اول، در لیگ‌برتر کشور حاضر می‌شود و همراه با تیم هندبال نیز در لیگ دسته‌اول شرکت می‌کند.

در همین رابطه، با علیرضا جنتی مدیرعامل باشگاه گیتی‌پسند به گفت‌وگویی پرداختیم تا شرایط تیم‌های فوتسال، والیبال و هندبال این باشگاه و همچنین برنامه‌های مدنظر گیتی‌پسند در رشته‌های ورزشی برای کمک به ورزش استان اصفهان را بررسی کنیم؛ این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:

ابتدا از تیم والیبال گیتی‌پسند بگویید؛ پس از قهرمانی در لیگ دسته‌اول، از هفته جاری آماده حضور در سوپرلیگ می‌شوید.

تیمی برای حضور در لیگ‌برتر بسته‌ایم که به هیچ عنوان زنگ‌تفریح رقیبان نباشد. به قرار گرفتن در مرحله پلی‌آف نیز فکر می‌کنیم و تلاش می‌کنیم با ملاک قرار دادن همدلی و اخلاق جلو برویم.

تنها نماینده استان هستیم و امیدوارم بتوانیم یک تیم در خور شان استان اصفهان روانه سوپرلیگ ایران کنیم. اصفهان سابقه‌ای طولانی در والیبال دارد و می‌خواهیم مجدداً ارزشمندی و توانایی‌های والیبال استان را به ایران نشان بدهیم.

برنامه و دیدگاه‌تان برای حضور در سوپرلیگ والیبال به چه ترتیبی است؟

طبق مشورت‌هایی که در هیئت‌مدیره انجام شد برنامه‌ریزی چهارساله ترتیب داده‌ایم تا بتوانیم در آن زمان برای قهرمانی در لیگ‌برتر و حضور در جام باشگاه‌های آسیا تلاش کنیم.

در خصوص تیم فوتسال‌تان صحبت کنید؛ برای دفاع از عنوان قهرمانی تلاش می‌کنید؟

سیزدهمین‌سالی است که برای قهرمانی در لیگ‌برتر فوتسال کشور برنامه‌ریزی شده و تیم را با هدف قرار گرفتن روی سکوی نخست بسته‌ایم.

هفته دوم لیگ‌برتر فوتسال گیتی‌پسند متحمل شکست دور از انتظار شد؛ برداشت شما از جو حاکم در مسیر پیش‌رو چیست؟

شکست‌ها طبیعی است، در بازی هفته‌دوم مقابل صنایع هرمزگان به‌دلیل شرایط آب‌وهوایی و سفر زودهنگام مشکلاتی برای تیم ایجاد شد و روی بازیکنان تاثیر منفی گذاشت. ضمن اینکه سالن بندرعباس مورد حمایت برای تجهیز کامل قرار نگرفته و سیستم‌های خنک‌کننده سالن تیم صنایع دچار مشکل بود.

شکست زودهنگام تیم فوتسال‌مان را به فال‌نیک می‌گیریم، امیدوارم بازیکنانمان از شکست‌شان تجربه کسب کنند تا در هفته‌های آینده بهترین نمایش خودشان را مقابل حریفان ارائه دهند. در فصل جدید، شاکله اصلی تیم در بین بازیکنان و کادرفنی را حفظ کردیم، چند ورودی و خروجی داشتیم.

دورنگری شما و هیئت‌مدیره برای موفقیت در رشته‌های ورزشی چگونه است؟

‌می‌خواهیم روند روبه‌رشد را در تمامی رشته‌هایمان ارائه دهیم؛ تغییر مداوم و هرساله سرمربی و کادرفنی تیم‌ها درست نیست، راه روشن تیم‌ها، حفظ ساختار و تمرکز روی برطرف‌کردن نقاط‌ضعف است. قطعاً این روش را در تیم‌های فوتسال، والیبال و هندبال اجرایی می‌کنیم.

آیا در فصل جدید، شاهد حضور تیم هندبال گیتی‌پسند در سطح نخست لیگ ایران خواهیم بود؟

امسال قطعاً در رشته هندبال تیم‌داری خواهیم کرد. شخصاً علاقه‌مند نیستم که امسال در لیگ‌برتر هندبال حضور پیدا کنیم؛ حس می‌کنم اگر یک‌سال دیگر در لیگ دسته‌اول بازی کنیم ساختار و شاکله اصلی تیم تقویت می‌شود تا بتوانیم از سال آینده با یک تیم مقتدر در لیگ‌برتر هندبال حاضر شویم.

البته همچنان قرار گرفتن تیم‌مان در لیگ دسته‌اول یا لیگ‌برتر هندبال به تصمیم اعضای هیئت‌مدیره بستگی دارد. در هر لیگی بازی کنیم تلاش‌مان این خواهد بود بودجه خوبی از هیئت‌مدیره برای تیم هندبال دریافت کنیم و به راه‌مان ادامه بدهیم.

برای اضافه‌کردن سایر رشته‌ها در باشگاه و فعالیت به‌طور حرفه‌ای و جدی برنامه‌ای دارید؟

گیتی‌پسند بحران سختی در سال‌های اخیر را طی کرده و اکنون در سال‌های شکوفایی به‌سر می‌بریم. علاقه‌مند به استفاده از جوانان بااستعداد در تیم‌های ورزشی گیتی‌پسند هستیم. با مطرح‌کردن پیشنهادات به هیئت‌مدیره در صدد اضافه‌کردن سایر رشته‌ها در مجموعه‌مان هستیم.

باشگاه گیتی‌پسند روی آکادمی نیز سرمایه‌گذاری خوبی انجام داده است؛ این راه ادامه خواهد داشت؟

علاوه‌بر رشته‌های فوتسال، والیبال و هندبال، روی تیم‌های پایه نیز سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. یکی از محسنات گیتی‌پسند در اختیار داشتن تیم‌های پایه از رده نونهالان تا بزرگسالان است؛ چرا که آنان آینده‌سازان باشگاه گیتی‌پسند هستند. همانطور که هم‌اکنون در کل ایران، حدود ۱۵ مدرسه‌فوتبال در استان‌های مختلف داریم که زیر نظر باشگاه فعالیت می‌کنند.

منبع : www.imna.ir
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.