منحل شدن تیم هندبال ذوب آهن اتفاق خوبی نیست!

به گزارش واحد بین الملل در رسانه خبری هاوین وب

منحل شدن تیم هندبال ذوب آهن اتفاق خوبی نیست!

صادق شاه نشین در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در رابطه با انحلال تیم هندبال ذوب آهن، اظهار کرد: طبق شنیده‌ها ذوب آهن قصد انحلال تیم هندبال را دارد که این موضوع به هندبال کشور آسیب می‌رساند. باشگاه بزرگ ذوب آهن با سابقه‌ای که در هندبال دارد می‌تواند جز مدعیان قهرمانی لیگ برتر باشد. مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این باشگاه باید پیگیری کنند تا به هر شکلی شده تیم هندبال ذوب آهن در لیگ برتر حفظ شود.

وی با بیان اینکه موازی کاری که مدیران باشگاه از آن حرف می‌زنند به شرایط اقتصادی مربوط است، تصریح کرد: نمی‌توانیم در تصمیم گیری‌های کلان کارخانه ورود کنیم، اما از دیدگاه ورزشی باشگاه‌ها در هر رشته‌ای که بخواهند می‌توانند تیم‌داری کنند و ورزش قهرمانی صرفاً بازیکن بومی نیست بلکه از هر بازیکنی در هر شهر و کشوری می‌توان استفاده کرد.

سرمربی سابق تیم هندبال ذوب آهن ادامه داد: سپاهان هم بازیکن غیربومی دارد پس این حرف‌ها بیشتر به شرایط اقتصادی برمی‌گردد. به نظر من منحل شدن تیم هندبال ذوب آهن اتفاق خوبی نیست.

شاه نشین در جواب به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه آیا اصفهان پتانسیل سه تیم در لیگ برتر را دارد، خاطر نشان کرد: بله، در اصفهان هماهنگی خوبی بین هیئت هندبال و تیم‌های باشگاهی است که خیلی راحت می‌شود سه تیم در لیگ برتر داشت و این موضوع به این معنا نیست که حتماً باید همه بازیکنان بومی باشند.

وی با اشاره به اینکه اگر تیم‌های باشگاهی ریشه دار مانند ذوب آهن بخواهند منحل شوند هندبال ما آسیب می‌بیند، گفت: بازیکن ملی پوش بدون تیم نمی‌ماند، اما با منحل شدن تیم‌ها دیگر بازیکنان آسیب می‌بینند.

سرمربی سابق تیم هندبال ذوب آهن افزود: سال گذشته مقام سوم را همراه با ذوب آهن در لیگ برتر کسب کردیم که اگر مشکلات و مصدومیت‌ها نبود می‌توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم. باشگاه ذوب آهن در فصل قبل به خوبی از ما و بازیکنان حمایت کرد که امیدوارم برای سال جدید هم از تیم هندبال حمایت کنند.

منبع : www.imna.ir
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.